Deklaracje dostępności

1. Dostępność cyfrowa

Muzeum Piaśnickie w Wejherowie Oddział Muzeum Stutthof w Sztutowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://www.muzeumpiasnickie.pl/

Data publikacji strony internetowej: 2018-08-07
Data ostatniej dużej aktualizacji: 2021-03-29
Oświadczenie sporządzono dnia: 2022-04-01

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny.

Na stronie internetowej można korzystać z następujących udogodnień:

  • Wersja kontrastowa
  • Czytelna czcionka
  • Skala szarości
  • Podkreślenie linków

Informacje zwrotne i dane kontaktowe:

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą odpowiedzialną jest Izabela Bukowska, adres poczty elektronicznej muzeum@muzeumpiasnickie.pl Kontaktować można się także dzwoniąc na numer telefonu +48 58 736 11 11 Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać skargi na brak zapewnienia dostępności.

2. Dostępność architektoniczna i informacyjno – komunikacyjna

Muzeum Piaśnickie w Wejherowie Oddział Muzeum Stutthof w Sztutowie ul. Św. Jacka 11/2, 84- 200 Wejherowo (siedziba tymczasowa) Muzeum jest w organizacji i nie przyjmuje w swojej siedzibie grup zwiedzających i edukacyjnych.

Groby i Upamiętnienia Ofiar zbrodni piaśnickiej znajdują się na terenie Lasów Piaśnickich w naturalnym otoczeniu co może wpływać na komfort dojazdu/dojścia na miejsce. Brak ścieżek naprowadzających i pól ostrzegawczych. Groby i Upamiętnienia są opisane. Brak napisów w alfabecie Braille’a.

Jako dostęp alternatywny dostępne jest wirtualne zwiedzanie z lektorem (bez audiodeskrypcji) pod adresem https://muzeumpiasnickie.pl/wirtualne-zwiedzanie

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ