Kontakt

Muzeum Piaśnickie w Wejherowie
Oddział Muzeum Stutthof w Sztutowie
ul. Św. Jacka 11/2, 84-200 Wejherowo
tel.: +48 58 736 11 11
fax: +48 58 736 11 12
e-mail: muzeum@muzeumpiasnickie.pl
www.muzeumpiasnickie.pl

Biuro Muzeum Piaśnickiego czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Zespół Muzeum Piaśnickiego

Zastępca Dyrektora Muzeum Stutthof ds. Muzeum Piaśnickiego
Teresa Patsidis
tel.: +48 58 736 11 11
e-mail: t.patsidis@muzeumpiasnickie.pl

Specjalista ds. administracyjnych
Katarzyna Bieszke
tel.: +48 58 736 11 11
e-mail: muzeum@muzeumpiasnickie.pl

Specjalista ds. kadrowo-księgowych
Katarzyna Jagielska
tel.: +48 58 736 11 11
e-mail: ksiegowosc@muzeumpiasnickie.pl

Główny specjalista ds. zamówień publicznych i projektów
Magdalena Wedelstedt
tel.: +48 58 736 11 11
e-mail: m.wedelstedt@muzeumpiasnickie.pl

Specjalista ds. naukowych i edukacji
dr Mateusz Ihnatowicz
tel.: +48 58 736 11 11
e-mail: m.ihnatowicz@muzeumpiasnickie.pl

Główny specjalista ds. naukowych i edukacji
dr Aleksander R. Michalak
tel.: +48 58 736 11 11
e-mail: a.michalak@muzeumpiasnickie.pl

Główny specjalista ds. gromadzenia zbiorów
dr Jacek Pudliszewski
tel.: +48 58 736 11 11
e-mail: j.pudliszewski@muzeumpiasnickie.pl

Specjalista ds. komunikacji i promocji
Janosz Józefczyk
tel. +48 732 700 446
tel.: +48 58 736 11 11
e-mail: promocja@muzeumpiasnickie.pl

Główny specjalista ds. nadzoru technicznego
mgr inż. arch. Piotr Szulc
tel.: +48 58 736 11 11
e-mail: p.szulc@muzeumpiasnickie.pl

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ